आज अधिकाशं भुभागमा सामान्यदेखि माध्यम वर्षा

आज कर्णाली सहित

अधिकाशं भुभागमा सामान्यदेखि माध्यम बर्षा हुने

मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले हाल देशमा मौसम प्रभाव रहेको जनाएको छ । महाशाखाका अनुसार हाल देशभर सामान्यदेखि पुर्ण बदली रहने भएको छ ।
वर्षा कर्णाली  र सुदुरपश्चिम प्रदेशका केही गण्डकी प्रदेशका थोरै स्थानहरुमा तथा बाकी प्रदेशका एक दुई स्थानहरुमा सामान्य देखि मध्यम वर्षाको सम्भावना रहेको छ । मनसुनको न्युन चापिय रेखा पश्चिमतिर सरदर स्थानको आसपास र पूर्वतिर सरदर स्थानको दक्षिणतिर अवस्थित रहेको छ ।
आज राती भने देशभर आंशिकदेखि सामान्य बदली रहनेछ । सुदुर पश्चिम प्रदेश लगायत देशका पहाडी भुभागका केही स्थानहरुमा बा“की भुभागका केही एक दूई स्थानमा सामान्य देखि मध्यम खालको वर्षा हुने सम्भावना रहेको छ ।
भारी वर्षा , मेघ गर्जन पानी ,हावाहुरी , चच्याङ र बाढी पहिरो तथा भुक्षयका कारण हुन सक्ने जोखिम वा क्षतिबाट बच्न अथवा सर्तकता अपनाउन जल तथा मौसम विज्ञान विभाग ,मौसम पुर्वानुमान महाशाखाले अनुरोध गरेको छ ।

तपाईको प्रतिक्रिया