जापानमा नेपालीको चक्कु प्रहारबाट हत्या

जापान। जापानमा एक नेपालीको चक्कु प्रहर गरी हत्या भएको छ । इसेसाकी सहरको अपार्टमेन्टमा बस्ने ४२ वर्षीय लक्ष्मीकुमारी बस्नेत अधिकारीको हत्या भएको जापानको सार्वजनिक सञ्चारमाध्यम एनएचकेले जनाएको छ । समाचार अनुसार चक्कु बोकेका एक व्यक्ति उक्त घटनास्थलबाट निस्केको देखिएको छ । स्थानीय प्रहरीले अभियुक्तको खोजतलास तीव्र बनाएको छ । बुधवार राति करिब ११ः३० बजे इसेसाकी सहरको ओटाचोमा रहेको सो अपार्टमेन्टमा बस्ने अर्को एकजनाले ‘कुनै समस्या भएको जस्तो देखिन्छ’ भनेर प्रहरीलाई जानकारी गराएसँगै घटना बाहिर आएको थियो।

प्रहरीले अपार्टमेन्टमा पुग्दा दोस्रो तल्लाको कोठाको प्रवेशद्वारमा रगत बगिरहेको अवस्थामा घाइते अधिकारीलाई भेटेको र उनलाई अस्पताल पुर्याइए पनि मृत्यु भएको थियो । प्राप्त जानकारी अनुसार मृतक अधिकारीको नेपालको घर बुटवल रहेको र माइती बागलुडको गलकोट रहेको बताइएको छ । मृतक अधिकारीको श्रीमान् जापानमा रहेका र उनको १७ वर्षीय छोरा नेपालमा रहेको आफन्तले बताएका छन् । प्रहरीले अनुसन्धान गरिरहेको र अनुसन्धानका लागि आवश्यक सहयोग पुर्‍याइदिन मृतकको परिवारलाई आग्रह गरेको छ । जापानमा योसँगै यसै हप्ता ३ जना नेपालीको मृत्यु भएको छ ।

तपाईको प्रतिक्रिया