इन्डोनेसियामा पहिरोमा परी १५ जनाको मृत्यु

काठमाडौं । इन्डोनेसियाको दक्षिण चीन सागरको किनारमा रहेको नाटुना क्षेत्रमा भीषण वर्षा र पहिरोमा परी कम्तीमा १५ जनाको मृत्यु भएको छ ।

नातुना खोज तथा उद्धार एजेन्सीका प्रमुख अब्दुल रहमानले १५ जनाको मृत्यु भएको पुष्टि गरेको छ । पहिरोमा परी ५० जना बेपत्ता छन् ।“मौसम परिवर्तन हुँदैछ । हावा अझै चलिरहेको छ । ज्वारभाटाका छालहरू उच्च छन्,” रियाउ टापुको प्रकोप न्यूनीकरण एजेन्सीका प्रवक्ता जुनैनाहले भने ।

राष्ट्रिय प्रकोप न्यूनीकरण एजेन्सीका तस्बिर र भिडियोले जंगली क्षेत्रहरूमा पहिरो खसेको र दुर्गम सेरासन टापुमा घरहरूमा माटो फ्याँकिएको देखाएको छ ।

सोमबारको प्रकोपपछि च्यातिएको छाना र ढलेका रूखहरूबाट धातुका टुक्राहरू पनि देखिएको थियो । पहिरोको स्थान र निरन्तर वर्षाले खोजी र उद्धार कार्यमा जटिलता ल्याएको बीएनपीबीले ट्विटरमा जनाएको छ । सञ्चार पनि बन्द भएको बताइएको छ ।

तपाईको प्रतिक्रिया